Favorites

Transport chłodniczy Warszawa - Berlin

Wieloletnie doświadczenie w zakresie usług transportowych pozwoliło nam przygotować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Specjalizujemy się w transporcie wszelkich artykułów wymagających kontrolowanej temperatury. Dysponujemy bazą różnego rodzaju samochodów, których załadunek może wynosić od 0,5 do nawet 24 ton. Część z nich jest wyposażona w agregaty chłodnicze, co umożliwia nam wykonywanie usług z zakresu transportu chłodniczego. Na przestrzeni dziesięciu lat działalności naszej firmy, udało nam się współpracować z wieloma krajowymi i zagranicznymi firmami, dzięki czemu poznaliśmy i przyswoiliśmy sobie europejskie standardy obsługi klienta. Głównym celem naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów ze świadczonych przez nas usług. Osiągamy to poprzez szybki czas realizacji zleceń i trzymanie się wyznaczonych terminów, solidność usług oraz zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa powierzanym nam towarom. Dzięki temu od wielu lat utrzymujemy stałą współpracę z takimi firmami jak Restauracja „Wilanów” czy Havelland Express. Obsługujemy trzy stałe trasy, na których realizujemy transport chłodniczy; Warszawa – Berlin to jedna z nich. Pokonujemy tę trasę dwa razy w tygodniu, przejeżdżając też przez Wrocław.

Oprócz tego nasze stałe trasy wiodą z Warszawy do Łodzi oraz do Bydgoszczy i Olsztyna. Nie oznacza to jednak, że nasza działalność ogranicza się tylko do miejscowości znajdujących się na tych trasach – oprócz nich, realizujemy też zlecenia na terenie całego kraju. Nie jest też tak, że wykonujemy transporty tylko dla współpracujących z nami firm – zajmujemy się także pojedynczymi zleceniami!

Przewozy Warszawa – Berlin

Dążymy do tego, by nasza oferta trafiała do jak największej ilości firm i osób prywatnych, dlatego nie nakładamy na nią zbędnych ograniczeń – z naszych usług może skorzystać każdy! Transport chłodniczy Warszawa – Berlin to tylko jeden z trzonów naszej działalności transportowej, ponieważ oprócz samochodów przystosowanych do przewozu artykułów wymagających stałej, określonej temperatury, posiadamy także inne pojazdy dostawcze, które nadają się do przewozu różnych innych rzeczy. Przyjmujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia, dlatego też nikomu, kto się do nas zgłosi, nie odmówimy świadczenia usług. W celu poznania większej ilości szczegółów na temat naszej oferty, złożenia zamówienia bądź dokonania wstępnej wyceny serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami – telefonicznie lub za pomocą maila – w każdej chwili. Osoby z Warszawy zapraszamy także do naszego biura znajdującego się na ul. Waliców 25. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy!