Favorites

Transport żywności

Od zawsze istniały przepisy określające warunki sanitarne, w których powinna być transportowana żywność, jednak wejście Polski do Unii Europejskiej, co wiązało się z dostosowaniem prawa krajowego do unijnych zasad, spowodowało, że regulacje prawne w tym zakresie stały się jeszcze bardziej restrykcyjne. Nasza firma już od wielu lat współpracuje z firmami, dla których transportujemy żywność – są to hipermarkety, restauracje i producenci.

Najdłuższą współpracę utrzymujemy z Restauracją „Wilanów” oraz niemiecką firmą Havelland Express. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przewożenia żywności i wykonujemy naszą pracę według europejskich norm. Przestrzeganie wysokich standardów przewożenia żywności jest ważne przede wszystkim dlatego, że ich zaniedbanie może negatywnie wpłynąć na jakość potraw. Dysponujemy szeroką bazą pojazdów transportowych, w których możemy przewozić różne ilości żywności. Jesteśmy w stanie zapewnić dla przewożonych przez nas produktów żywnościowych odpowiednie warunki, których wymagają – część z posiadanych przez nas samochodów jest wyposażona w agregaty chłodnicze. Transport żywności wykonywany przez naszą firmę jest solidny, terminowy i bezpieczny.

Przewóz żywności

Nasze pojazdy spełniają wszystkie normy, które zostały ujęte w szeregu ustaw poruszających zagadnienia przewozu żywności. Wieloletnia współpraca z firmami, dla których realizowaliśmy i nadal realizujemy przewozy żywności, dała nam duże doświadczenie w tym zakresie. Zadowolenie naszych zleceniodawców z wykonywanej przez nas dla nich pracy jest najlepszym świadectwem tego, że z transportowaniem produktów żywnościowych radzimy sobie świetni i jesteśmy godną polecenia firmą, której można bez strachu powierzyć zrealizowanie transportu. Za każdym razem, niezależnie od tego, czy wykonujemy pojedyncze zlecenie, czy też pracujemy dla stałego klienta, podchodzimy do tego zadania indywidualnie, starając się stuprocentowo zadowolić zleceniodawcę i odpowiedzieć na jego oczekiwania. Dbamy o przestrzeganie ustalonych terminów oraz o bezpieczeństwo powierzonych nam produktów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, poszukujecie solidnego przewoźnika to znajdujecie się w dobrym miejscu. Zapraszamy do kontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie celem zasięgnięcia większej ilości informacji, zadawania pytań bądź zlecania zamówień. Można także spotkać się z nami w biurze naszej firmy, które znajduje się w Warszawie. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się na stronie.