Favorites

Firma Km trans od ponad 10 lat świadczy usługi z dziedziny transportu chłodniczego towarów w temperaturze kontrolowanej. Cechuje nas terminowość i rzetelność. Nasze pojazdy mogą przewozić środki farmaceutyczne oraz materiały medyczne, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2002 roku.

Nasza oferta

Transport w temperaturze kontrolowanej

Nasza firma posiada w pełni przystosowaną flotę aby móc przewozić artykuły medyczne czy spożywczej takie jak leki czy mrożonki na terenie Polski na stałych trasach w warunkach do tego przystosowanych. Posiadamy wymagane zezwolenia i certyfikaty.

Transport HDS

Posiadamy samochody wyposażone w dźwig do przewozu wielkogabarytowych towarów takich jak np. Kontener, transport HDS jest również wykorzystywany do przewozu ładunków o dużym tonażu.

Transport wahadłowy

Codziennie i o stałej porze dostarczamy towary z miejsca załadunku do miejsca docelowego. Do konkretnych sklepów aptek czy restauracji.

Transport liniowy

Przewozimy przesyłki kurierskie i towary drobnicowe na stałych trasach z przestrzeganiem rozkładu jazdy i trzymaniem się reżimu czasowego.

Transport chłodniczy

Przewozimy produkty potrzebujące określonej temperatury do sklepów aptek i restauracji. Po wykonani przewozu dla klienta przedstawiane są dokumenty potwierdzające właściwą temperaturę towaru w trakcie jego załadunku, przewozu oraz rozładunku.