Favorites

Transport chłodnie

Dziesięć lat działalności naszej firmy dało nam wiele doświadczenia z zakresu transportu różnych materiałów. Przez cały ten czas udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami, takimi jak m. in. Sico Polska Sp. z o. o., TNT Express Worldwide Poland, DHL International Poland czy też Geodis Logistics Polska Sp. z o. o. Od kilku lat utrzymujemy stałą współpracę z Restauracją „Wilanów” oraz z niemiecką firmą Havelland Express.

Bardzo sobie ją cenimy, ponieważ z jednej strony dała nam ona doświadczenie w zakresie obsługi cateringowej, a z drugiej strony pozwoliła poznać i przyswoić sobie europejskie normy i standardy z zakresu transportu żywności. Transport żywności to nie jedyny filar naszej działalności, ponieważ oprócz tego zajmujemy się także przewozem innych produktów i przedmiotów, w tym także środków farmaceutycznych. Niezależnie od tego jaki organizujemy transport, chłodnie, które posiadamy bardzo nam w tym pomagają, ponieważ poszerzają pole naszych możliwości. W naszej flocie znajduje się kilkanaście samochodów transportowych, których załadunek może ważyć od połowy do nawet dwudziestu czterech ton. Dzięki temu nie sprawi nam problemu nawet największe zlecenie. Część z posiadanych przez naszą firmę samochodów jest wyposażona w agregaty chłodnicze.

Profesjonalny transport chłodnie

Dzięki nim, przewożone przez nas produkty mogą znajdować się cały czas w kontrolowanej temperaturze. Wszystkie samochody, którymi dysponujemy odpowiadają europejskim normom określonym właśnie dla usług transportowych. My sami stosujemy się do przepisów, odpowiednich dla towarów, które przewozimy. Przede wszystkim transport leków i żywności są obwarowane szczegółowymi przepisami, do których należy się stosować. Nasza firma obsługuje zlecenia na terenie całej Polski, a szczególności Warszawy, gdzie mieści się nasza siedziba. Oprócz tego regularnie obsługujemy trasę z Warszawy do Berlina i Wrocławia (dwa razy w tygodniu), z Warszawy do Łodzi i z Warszawy do Bydgoszczy i Olsztyna (pięć razy w tygodniu). Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dbając o terminowość i solidność jego wykonania. Przyjmujemy wszystkie – nawet nietypowe – zlecenia. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą, dokonania wstępnej wyceny za realizację zlecenia, bądź zadania dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktowania się z nami – na wszystko odpowiemy! Osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do naszego biura, znajdującego się na ulicy Waliców 25. Zaufało nam już wiele firm – teraz kolej na Twoją!